محل تبلیغات شما

یعنی می شود مهر تمام نشود؟ دلم می خواهد همین طوری کش بیایم توی این پنج روز.

کار خاصی هم نمی کنم. حال خاصی هم ندارم. اتفاق خاصی هم نمی افتد. می روم دانشگاه، سر کار، مدرسه، می آیم خانه، کار می کنم، ویراستاری می کنم برای مجله، طرح درس می نویسم برای کلاس، مستند می بینم، نوشته های بچه ها را می خوانم، برایشان یادداشت می گذارم تا ادای این را دربیاورم که معلم خوبی هستم، باز می روم سر کار، به معتادهای پارک محل کارم فکر می کنم که چندوقتی ست پیدایشان نیست و نگرانشان شده ام که نکند واقعا حبسشان کرده اند توی شورآباد تا بمیرند، شب ها زود خوابم می برد، هر شب یک خواب عجیب و غریب و طولانی می بینم که هیچ کدامشان را نمی نویسم، صبح ها زود بیدار می شوم، همه چیز پیش می رود، آرام، اضطراب ندارم اما هیجان هم ندارم، دوستانم را خیلی نمی بینم، آنقدر وقت های آزادی که با کسانی که دوستشان دارم بچرخیم توی شهر را ندارم، هیچ کس ندارد، بعضی هم شاید برایشان اهمیتی ندارد که داشته باشند، می روم دفتر مجله، نزدیک خانه ی قدیمی، که کمی دوستم را نگاه کنم و کمی حالم بهتر شود، خسته برمی گردم، کار می کنم، باز می خوابم، دم خواب غصه هایی می خورم، توی سرم با آدم هایی حرف هایی می زنم، صبح وقتی بیدار می شوم توی تخت همان غصه ها را مرور می کنم، بعد بلند می شوم و باز کار می کنم، غرق دو آهنگ از جون بائز و بیلی ایلیش شده ام، مدام گوششان می دهم و چند صفحه بوبن می خوانم، اتاقم تمیز نیست، با خانواده ام وقتی نمی گذرانم، و در نهایت همه چیز معمولی و خوب است اما شاید هیچ چیزی هم نیست که آنقدرها خوشحالم کند. نه هیجان زندگی دارم و نه کشف. دلم می خواهد شب ها را در سکوت بگذرانم یا توی شهر راه بروم و آخرهفته ها بروم سفر، نه برای اینکه بیفتم در دل ماجرایی چیزی، فقط برای اینکه انرژی کارکردن باقی هفته ام را پیدا کنم. می فهمم. خودم می فهمم که دیگر بیست سالگی از من عبور کرده است. کاملا عبور کرده است. با این حال، دلم می خواهد که کش بیایم توی این پنج روز. توی همین روزهای معمولی. یک کش ملال آور. دلم می خواهد مهر تمام نشود.

همیشه می خواسته ام.

پ.ن:
خیلی وقت است چیزهایی که دوست دارم را با کسانی که وبلاگم را می خوانند به اشتراک نگذاشته ام. حالا این کار را می کنم:

Joan Baez

Billie Eilish

*از صد روز آخر بیست سالگی

ته مهر را باران برد.

فاقد هرگونه ارزش. تنها بی‌مکث و بی‌فکر می‌نویسم که از این هم خالی‌تر شوم.

یادداشت نودوششم.*

توی ,هم ,کنم ,ها ,کار ,نمی ,می خواهد ,دلم می ,می کنم، ,را می ,می کنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها